EMCEKARE FORUM
Emcekare
ONLINE
SHOP
TEKLİF
AL
FİYAT AL


Dosya Yükleyebilirsiniz.( Dosya boyutu Max 10 MB Olmalıdır.)
Anahtar Teslim Otomasyon Hizmetleri

EMCEKARE Enerji Sistemleri
2008 yılında Merkez olarak ANKARA da kurulan EMCEKARE MÜHENDİSLİK OTOMASYON SANAYİ TİCARET ŞİRKETİNİN Enerji ,Üretim ,İletim ,Dağıtım konusunda hizmet vermiş olduğu bölümdür.
Bu bölümümüz , bünyesinde sektörde 10 yılı aşkın tecrübeye sahip mühendis ve teknisyenlerden kurulu genç ve dinamik bir ekip barındırmaktadır. EMCEKARE ENERJİ SİSTEMLERİ , tecrübeli, aktif ve yenilikçi hizmet anlayışıyla, sektörde mühendislik hizmetleri ile öne çıkmayı amaçlamaktadır.
Şirketimizin faaliyet alanları içerisinde; Hidro Elektrik Turbin (HES ) , Rüzgar Enerjisi Turbini , HES & RES Anahtar Teslimi Çözümler ;Yüksek ve orta gerilim koruma ve kontrol teknolojileri, trafo merkezi ve enerji santralleri otomasyon sistemleri, SCADA ve RTU sistemleri ile Yenilebilir Enerji Kaynakları ile ilgili tüm mühendislik hizmetleri başta gelmektedir.
Bu hizmetlerin yanı sıra, temsilciliğini üstlenmiş olduğumuz ve aynı zamanda Türkiye’deki sistem çözüm ortağı olduğumuz TECO&WESTINGHOUSE firmalarının ürün ve sistemlerinin satış ve teknik desteğini sağlamaktayız.
Vizyonumuz
Bilgili ve tecrübeli kadrosu, iş kalitesi ve referansları ile yenilenebilir enerji sektöründe başarılı bir performans sergilemek ve yatırım süreçlerinde “KOMPLE ÇÖZÜM ORTAĞI” bir firma olmak...
Misyonumuz
Enerji piyasasındaki tüm kamu ve özel sektör faaliyetlerinin içerisinde yer almak ve yatırımcı kuruluşların ihtiyaç duyacağı tüm hizmetleri sunarak yatırımcıya zaman kazandırmak, her zaman en üst düzeyde teknolojiyi kullanmayı amaç edinmek, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmak, geçici çözümler yerine, kalıcı sistemler kurmayı ilke edinmek...
Ürünler
Hidro Elektrik Türbin
Rüzgâr Enerjisi Türbini
İletim Koruma Röleleri
Dağıtım Koruma Röleleri
Trafo, Bara, Kesici ve Kapasitör Röleleri
Jeneratör ve Motor Koruma Röleleri
Arıza Gösterge Düzenleri
Otomasyon Ürünleri I/O Modülleri
Mühendislik Hizmetlerimiz
Kısa Devre Analizleri
Yük Akış Hesapları
Koruma Koordinasyon Analizleri
Danışmanlık Hizmetleri
Teknik Eğitimler

Ana faaliyet alanımız ENERJİ YATIRIMLARI dır ... Hedefimiz; bu yatırımlar sırasında yatırımcıların mühendislik&montaj&mevzuat işlem yüklerini, tecrübemizle maksimum ölçüde almaktır.