EMCEKARE FORUM
Emcekare
ONLINE
SHOP
TEKLİF
AL
FİYAT AL


Dosya Yükleyebilirsiniz.( Dosya boyutu Max 10 MB Olmalıdır.)
Pompa İstasyonları

Pompa İstasyonları Otomasyonu


Hat basınçlandırma, kuyu suları, su deposu ve pompa otomasyon işletme yönetimi ve scada ile verilerin takip ve kaydedilmesini sağlayan PLC ve RTU denetimli otomasyon sistemleri, telli telsiz kuyu otomasyonu ,su otomasyonu, su üretimi ve tüketimi takip sistemleri, Su Arıtma Otomasyonu ve Scadası Pompa istasyonu OTOMASYONU tasarlar ve üretir. Modicon, Moscad, Siemens RTU lar ile dağınık yapıda tasarlanmış SCADA OTOMASYON sistemi kolay konfigürasyon ve kolay montaj sağlar.
Pompaların çalışma sürelerine göre devreye girme ve çıkması, istenilen sırada devreye girip çıkması veya yedekli çalışma mümkündür. Yatak ve stator ısılarına göre pompaların devre dışı bırakılması ve yerine sıradaki en az kullanımı olan pompanın alınması (ya da yedek) her giren pompanın basınç ve debi değişimin profiline göre alarm kaydedilmesi mümkündür. Su kuyusu yada Kaynak suyu merkezlerinden Su Deposu ve pompa istasyonu arasındaki iletişim telsiz, telli ve fiber optikle sağlanabilir.Bu sistemlerde Toplam transfer edilen su miktarı takibi, yatak ısı trendlerinin takip ve kaydedilen verilerin geriye dönük incelenmesi mümkündür. Toplam transfer edilen su miktarı takibi, yatak ısı trendlerinin takip ve kaydedilen verilerin geriye dönük incelenmesi mümkündür.
Web üzerinden önceden belirlenen bir e-mail adresine arıza maili geçebilir ve aynı anda birden fazla gsm telefona SMS atabilir. HTML yapı sayesinde herhangi bir yerden sisteminizi Ms-IE aracılığı ile denetleyebilir ve arızaları silebilirsiniz. Servis merkezi dial-up modem , Radyo ile PLC/RTU sisteme bağlanabilir ve her türlü arıza için teknisyene uzaktan yardım edilebilir. Küçük yapılı olması var olan eski sistemleri modernize etmeyi kolaylaştırır. PLC ve RTU programları modül modül tasarlanmıştır. Her bir modül çok uzun dönemler test edilmiş ve kusursuz çalışması garanti edilmiştir. Kullanıcı isteklerine göre kolayca konfigüre edilebilir yapı hızlı ve güvenilirdir.

GALERİ